Myslím si, že když lidé chtějí někde pracovat, tak samozřejmě v každé práci je, v každém zaměstnání, musí být také určité pracovní věci a činnosti. Je to také již uzákoněno. A všechno musí odpovídat samozřejmě standardům a kvalitě. Protože pochybuji, že by někteří zaměstnanci chtěli pracovat v takové práce či firmě, kdyby to bylo opravdu nevyhovující. A já patřím k těm lidem, kteří opravdu pečují o to, aby všechno kolem mě bylo dokonalé, abych třeba neměla také nějaké zdravotní problémy. Tady je od toho také fakt, že existují různí kontroloři, kteří kontroluji kvalitu zaměstnání a také různých pracovišť.

IBC nádrže jsou i velké.

A když jsem potom pracovala v létě na brigádě, kde jsme také měli různé IBC nádrže, tak já jsem právě měla na starosti tyto nádrže. Mojí hlavní prací a také mým hlavním úkolem bylo, abych tyto IBC nádrže udržovala opravdu v čistotě. A také jsem měla na práci to, aby všechno proběhlo dokonale a aby se vůbec nic nerozbilo. Abych pravdu řekla, tak tohle mě docela překvapilo. Nikdy bych netušila, že zrovna já dostanu tak těžký úkol. Bála jsem se, že bych tohle asi nezvládla. Proto jsem řekla také svému zaměstnavateli, jestli dělám všechno dobře. Protože já patřím k těm lidem, kteří si dávají opravdu na všem záležet.

Nádrže musí být čisté.

A i když se jednalo o obyčejné IBC nádrže od firmy Schoeller Allibert tak jsem chtěla udělat všechno dokonale. Domluvila jsem to tedy se svým zaměstnavatelem, že bych se podívala ještě na zmíněné webové stránky, schoellerallibert.com abych se dozvěděla, jak správně pečovat o IBC nádrže anebo jak předejít tomu, aby se rozbily. A chci mít opravdu všechno dokonalé a byla jsem tedy pak nadšená, když mi s tím zaměstnavatel pomohl. Předpokládám, že takového zaměstnavatele, kterého mám já, tak bych chtěl opravdu každý. Pečlivosti není nikdy dost, a to platí v práci dvojnásob.

Podobné příspěvky