Dostupný podnikatelský úvěr

Když se řekne půjčka nebo úvěr, tak mnohým lidem vstanou vlasy hrůzou. Ten zbytek zajásá, protože ví, že jiným způsobem své podnikání neboli svou obživu nezachrání. Potřeba financí neustále roste a to jak v případě, že se nám daří a potřebujeme investovat do dalšího vybavení či chceme rozšiřovat výrobu, možnosti a služby, nebo naopak v případě, že se nám nedaří, krachujeme, podnikání stagnuje a my potřebujeme finanční injekci, abychom to mohli napravit a firmu opětovně nakopli k lepším výsledkům. Vidina lepších zítřků je rozhodně blízko, jen s tím musíme začít něco dělat!

Určitě není jednoduché udržet firmu v chodu, proto se není co divit, že potřeba financí je v takovém případě opravdu velká. Touto úvahou začínají všechny půjčky. Zkrátka a dobře potřebujeme peníze. Pokud jste podnikatel nebo firma, pak jistě budete volit podnikatelský úvěr jako je hypotéka bez doložení příjmu fahd.cz.

noteook, ruce, plány

Jak tedy najít ten správný úvěr, který bude dostupný pro každého? Nejedná se o žádnou vědu, priority jsou zřejmé. Pokud nemáte problém s bankami, máte čisté registry a vašemu podnikání se daří, jenom chcete například rozšiřovat výrobu a k tomu potřebujete milionovou investici, tak můžete jít klidně do banky.

Jiné je to v případě, že máte problémy, dluhy, exekuce nebo jen záznam v registru. V takovém případě vás zřejmě banky odmítnou, a proto můžete zvolit nebankovní společnosti, které jsou vůči takovýmto nešvarům velice tolerantní. Splňují základní zákonné podmínky, ale kvůli ostatním drobnostem vám zbytečně nekomplikují život.

muž u okna

Ostatní podmínky zůstávají stejné. Ručíte nemovitostí, za níž můžete získat až 70% její odhadní ceny. Peníze jsou vám vyplaceny najednou na váš účet. S financemi můžete ve firmě cokoliv zaplatit, nakoupit majetek, zařízení, stroje, platit faktury, běžné potřeby a výdaje, nedoplatky na FÚ, OSSZ, VZP nebo splatit dluhy, exekuce. Dobu splatnosti lze nastavit od jednoho roku až po 30 let.

Podobné příspěvky