Zvolte si své oblíbené číslo mobilu

Volba zlatého čísla mobilního telefonu se může točit kolem různých preferencí a záleží na tom, které z nich dáte přednost. Někomu se prostě některá čísla líbí více vizuálně, například se líbí více osmičky, než dvojky. Někomu vyhovuje snadná zapamatovatelnost čísla mobilu, pokud si vybere vzestupnou posloupnost od jedničky do šestky. A někoho číslice oslovují, protože připomínají jistou událost s dobrým koncem.

pět plus pět je deset

Čísla v loterii – pokud někdo vyhrál v loterii a vsadil na dobrý los, na tiket ve Sportce a jiných hrách, může si to připomínat i ve svém mobilu. Je to jedna z forem, jak si udělat radost, nebo udělat radost někomu jinému. Zvláště tehdy, když ta výhra opravdu v životě výrazně pomohla stát se vědomější bytostí.

Maturitní otázky – kdo si vytáhl maturitní otázku, kterou uměl, a odmaturoval v poklidu, může si ji znovu připomenout tímto způsobem, podobně jako výhru v loterii. Kupříkladu číslo 18 třikrát za sebou vás nenechá na pochybách, že právě ta osmnáctka vám kdysi dávno přinesla štěstí.

Číslo bot – nejen čísla bot, ale třeba i obvod podprsenky vaší přítelkyně nebo čísla jejího spodního prádla, trička nebo kalhot – to vše vás s ní může spojovat a můžete si i svým zlatým číslem mobilu tyto neškodné „fetiše“ připomínat.

číslice se svíčkami

Číslo domu – jsou lidé, co si pamatují čísla domu svých bývalých lásek, s nimiž prožili nezapomenutelné okamžiky. Co takhle si z nich sestavit vlastní zlaté číslo mobilu? Při každém zobrazení vašeho numera vás to s nimi propojí, alespoň v myšlenkových obrazech.

Registrační značka auta – další možností, jak zvolit identifikátor vašeho telefonu, je registračka auta. Bude se vám to i lépe pamatovat, tedy alespoň koncové čtyřčíslí, a budete mít svůj vůz nablízku i pomyslně po kapsách uložený na vaší SIM kartě.

Životní číslo – a kdo se zajímá o numerologii, může dát přednost určitým symbolům, třeba tak, že vyzdvihne své životní číslo a spojí jej s číslem své partnerky či partnera.

Podobné příspěvky