Jak mít zoubky jako perličky

Úsměv je jednou z prvních věcí, čeho si na lidech všímáme. Tak proč ho nemít jako ze žurnálu? Pokazit úsměv může snad už jen zkažený, křivý nebo zažloutlý chrup. Ovšem všechny tyto problémy mají svoje řešení. Stačí jen navštívit stomatologickou ordinaci, kde už si vezmou váš chrup do parády a vy se opět budete moci usmívat na všechny ve vašem okolí.

bělení zubů

Nevzhledný a nehezky zbarvený chrup pak zbytečně ubírá na kráse i sebevědomí.
Jedním z nejčastějších problémů je nepěkný odstín chrupu, který často způsobují nějaké potraviny a nápoje. Jedním ze základních kroků, jak se tedy vyhnout nežádoucímu zbarvení, je vyhnout se konzumaci těchto potravin a nápojů.

Co způsobuje nežádoucí zbarvení chrupu:

  • Citrusy a jiné kyselé potraviny (jejich častá konzumace zároveň také poškozuje sklovinu)
  • Čaj a káva
  • Borůvky
  • Mrkev + červená řepa
  • Víno
  • Limonády a energetické nápoje
  • Sladkosti

Základem ke zdravému a perfektně vypadajícímu chrupu není jen pravidelné čištění a používání dalších pomůcek. Důležitá je také životospráva, která je polovinou úspěchu. Pokud tedy vynecháte výše uvedené potraviny a nápoje, váš chrup bude vypadat zdravěji, čistěji a vy se nebudete stydět ho ukázat v širokém úsměvu.
Pokud stojíte o zářivý úsměv, pak navštivte stomatologickou ordinaci, kde absolvujete bělení zubů liberec. Návštěvy ve stomatologické ordinaci za tímto účelem se vůbec nemusíte obávat, naopak se můžete těšit na skvělé výsledky již po jedné jediné návštěvě.

zuby

A co vás při absolvování této procedury čeká?
Proces ordinačního obělení zubů probíhá pomocí speciální lampy, kdy za pomoci studeného světla a gelu dochází ke změně vzhledu chrupu, a to až o 7 odstínů během pouhé jediné návštěvy. Navíc je tato procedura za lákavě nízkou cenu.
Investice do perfektního vzhledu chrupu se vám opravdu vyplatí, protože váš úsměv je vaší vizitkou.