Méně zdraví škodlivé


V naší republice, a možná nejen v ní, klesá počet mladistvých kteří kouří klasické cigarety, nahradily je totiž elektronické cigarety. Elektronická cigarety mají jednu nespornou výhodu, nesmrdí jako klasické cigarety a tak začínající kuřáci nejsou svému okolí tak nápadní. Zároveň mnoho mladíků, kteří by kouřili klasické cigarety, by smrdělo svým partnerkám, protože ty často rozhodovaly, zda bude jejich partner kouřit nebo ne. Kdo by se chtěl líbat s popelníkem, že? Elektronické cigarety ale nebyly vyvinuty proto, aby kuřák svému okolí nesmrděl, měly by mít menší vliv na zdraví kuřáka.

kouření

Že kouření škodí zdraví, o tom snad už dnes nikdo nepochybuje. Elektronických cigaret je celá řada a je jen na vás, po které bázi a příchuti sáhnete. Můžete si koupit elektronickou cigaretu a poté do ní kupovat jen náplně nebo si můžete na zkoušku koupit jednorázovou elektronickou cigaretu. Elektronická cigareta může být i elegantním doplňkem, protože může být v různých barevných provedeních a v různých tvarech. To klasická cigareta vypadá vždy stejně. Elektronická cigareta Vape Pen, ale i jakákoliv jiná, může být vhodným dárkem pro kuřáka klasických cigaret.

kouření

Nikotinová pára obsahuje mnohem méně škodlivých látek, neobsahuje dehet a jak jsme již říkali, nezapáchá. Pro okolí je elektronická cigareta mnohem menší zlo, než běžná cigareta, ale to neznamená, že si elektronickou cigaretu můžete zapálit kdekoliv. Ale míst kde je to zakázáno je mnohem méně, než těch, kde se nesmí kouřit klasické cigarety. Jste kuřák klasických cigaret a nemůžete se tohoto zlozvyku zbavit? A co zkusit alespoň částečně zmírnit škodlivost cigaret a vyzkoušet ty elektronické? Možná vám nezachutnají, ale možná si ně zvyknete a vaše tělo vám bude určitě vděčné, když do něj nebudete denně cpát škodlivý dehet a nikotin. Elektronická cigareta neznamená žádné riziko vlivem nikotinu v těle, ale je to o něco lepší než klasická cigareta.

Podobné příspěvky