Páskové tejpy vytvarují ňadra podle vašeho přání

Kdybychom uspořádali anketu, co muže na ženském těle (s výjimkou obličeje a hlavy) nejvíce vzrušuje, jistě by se na předních pozicích umístila ňadra. Ta jsou natolik výrazným erotickým symbolem, že mnohdy stačí odkrýt pouze část dekoltu a odhalit ramena a mužská fantazie pracuje na plné obrátky. „Jaké by to asi bylo, kdyby se svlékla a byla nahoře „bez“, bude typická myšlenka většiny mužské populace, která zaměří svůj pohled na překrásnou dívku ve večerní toaletě.

žena u klavíru

Zatímco muži budou na večírku vzrušením bez sebe, pro dotyčnou dívku znamená příprava na sváteční večer jistá úskalí či kompromisy. Především proto, zda si vůbec brát pod šaty bez ramínek podprsenku, a pokud ne, jak zajistit, aby bylo poprsí vytvarované podle jejích představ.

Krásná prsa i bez podprsenky

Ženská ňadra mohou mít velmi rozmanité velikosti i tvary, které jsou dány množstvím tukové tkáně, velikostí prsních bradavek, vyklenutím hrudníku, robustností svalové hmoty na hrudním koši, kvalitou pokožky a dalšími zejména anatomickými vlivy. Nelze tedy jednoznačně tvrdit, že všechny ženy budou mít stejně tvarované poprsí, jako podle nějaké univerzální šablony.

dívky na svatbě

I když je známo, že pravidelné a časté nošení podprsenek obvykle způsobuje ochabování svalstva a je jedním z hlavních důvodů nepěkných povislých ňader, ne vždy je jejich poloha dokonalá a oku lahodící, i pokud podprsenku nenosíte. Tento estetický nedostatek ovšem snadno odstraníte pomocí tejpy na prsa neboli tejpovacích pásek. Poskytují nekonečné možnosti tvarování ňader do požadované podoby i bez podprsenky, což se hodí například pod sváteční šaty na ples, na svatbu, na oslavu narozenin, na podnikový večírek apod.

Tejpy zároveň skryjí nápadně vystouplé bradavky, takže to nebude působit rušivě, respektive spíše vzrušivě. Nezapomínejme, že ženský dekolt, je-li obdařen viditelnými tvary a přirozenou barvou bradavek, vyvolává u mužů velmi silné sexuální vzrušení, což není ve společnosti zrovna „košér“.

Podobné příspěvky