Počítačová hra Minecraft

Svět možností

Tato hra byla představena již před mnoha lety, přičemž stále ji hraje mnoho lidí. I když by se mohlo zdát, že je spíše pro mladší věkovou skupinu, tak ji hrají i starší. Je to virtuální svět skládající se z různých bloků plný objevování, vyrábění a budování všeho možného. Není to jen o tom, že získáme základní suroviny, postavíme si tu dům a vyrobíme základní nástroje. V následující fázi hry lze vytvářet i složitější věci jako jsou například automatické farmy.

minecraft loď

Stále se můžeme posouvat kupředu a užívat si tu hodiny zábavy. Navíc dnes je na YouTube mnoho návodů, podle kterých můžete zjistit, co potřebujete či se naučit nějaké tipy a nové stavby. Zároveň je tu několik herních módů. Tím klasickým je Survival, kde můžeme umřít, ale můžeme se znovuzrodit zase ve své posteli. Druhou možností je hrát Creative. Dá se v něm létat a stále máme k dispozici surovin kolik chceme, takže si tu můžeme v klidu budovat.

Hra online

Dosud jsme se tu bavili o možnosti, kdy jsme na daném světě sami. Možnosti této hry jsou však mnohem rozšířenější, protože tu máme všemožné servery, kde jsou další hráči. Je jich více druhů, a proto záleží na tom, který chcete hrát. Můžeme si tuhle hru užívat se svými přáteli. Není problém založit si svůj vlastní server, který budete plně spravovat a určovat na něm pravidla. Aby to pro Vás nebylo nijak složité, tak můžete využít Minecraft PE hosting Free https://gamerhost.pro/product/minecraft.

farma na melouny

Díky němu máte zajištěno, že vše poběží hladce a hráči můžou na serveru hrát, jak se jim zlíbí. Společnost poskytuje různé balíčky, přičemž čím lepší, tak tím větších parametrů se dočkáte. Ceny nejsou vysoké, takže se vyplatí investovat do balíčku, který zajistí plynulý chod celého serveru, protože jistě nechcete, aby se Vám sekal. Firma má dobré hardwarové vybavení, takže si můžete být jisti, že tento poskytovatel Vám nabídne, co potřebujete.

Podobné příspěvky