Nudí vás váš domov? Potřebujete změnu? Když se podíváte na své zdi, vidíte tmavé čmouhy, oděrky, ošoupaná či zažloutlá místa? Říkáte si, že malování bude zase jedna velká fuška, a kolik to bude stát? Nebo to zvládneme jako rodina sami vymalovat? Chci ty samé barvy, které jsme měli, ale jak zase namíchám ten stejný odstín? To zas bude práce odtáhnout všechen nábytek a po malování umývat. Moc se mi do toho nechce. Zase se nám to bude loupat, protože už tam máme plno vrstev. Dá se s tím to něco udělat? Jistě že dá. Je to úplně jednoduché. Máme pro vás tekuté tapety!

barevná tapeta

Tyto tekuté tapety si snadno namícháte doma z lepidla a barevné směsi. Vše spolu smícháte s vodou dohromady a můžete nanášet. Lepidlo vysychá až po 48 hodinách, takže nemusíte mít strach, že když budete pomalu tapetu nanášet, že vám mezitím tapeta v kýblu vyschne. Tyto tekuté tapety můžete využít jak doma, tak i na různých pracovištích, také slouží jako skvělá izolace. Máte doma starou umakartovou koupelnu? Nevadí! Tekutá tapeta si poradí i s umakartem, můžete ji nanést i na tento materiál. Dále vydrží i na skle, dřevotřísce, sádrokartonu i na omítce. Jako klasická barva na zeď se může nanášet válečkem, dále se nanáší hladítkem z plastu anebo pistolí na omítky.

tekuté tapety

Pokud si objednáte tyto tekuté tapety, přijdou vám balíčky v suché podobě, nikoliv v tekuté. Nemusíte se proto bát, že by se při dopravě něco vylilo. Tekuté tapety jsou velmi vhodné i pro ženy, které jsou samy v domácnosti, protože nanášení tekutých tapet je velmi jednoduché a tapety zakryjí všechny nerovnosti na zdech, které by žena nezvládla zasádrovat. Kupte si tyto tekuté tapety a budete velmi rádi, že vám nikde nekape barva, nebo že se vám nelepí kousky vrstev na váleček a nebudete nešťastní z toho, že byste neměli očekávaný odstín barvy. Neváhejte a nechte si poslat katalog vzorků těchto unikátních, jednoduchých poměrně levných tekutých tapet!

Podobné příspěvky