Relax po práci – kluziště!

Zimní sporty jsou velmi oblíbená záležitost, jezdíme za ním i na dovolené. Ať se jedná o pohoří na zemí Čech nebo atraktivní Alpy, za kterými musíme za hranice. Pochopitelně mám na mysli lyžování, bobování nebo jízdu na snowboardu. Buďme upřímní, ale není to záležitost, kterou by si mohl dovolit každý a hlavně ne moc často. Potřebujete výbavu, samotný pobyt něco stojí a také skipasy. Není to třeba rozebírat, hory jsou super, ale dnes bych se chtěla věnovat dostupnějšímu zimnímu sportu, za kterým většinou nemusíme ani daleko cestovat a můžeme se mu věnovat klidně i po pracovní době. Také máte rádi bruslení na ledě?
hokejista na ledě
Pokud ano, tak určitě víte, že k tomuto sportu není potřeba skoro nic kromě bruslí a jestli ani ty nemáte, nezoufejte, jejich půjčení je dnes už téměř samozřejmostí!
Většina větších měst už otevřela svá veřejná kluziště, a že je jich opravdu mnoho! Lidé jeví o tuto službu čím dál větší zájem. Zvlášť pro to, že ve většině případů se jedná a kluziště umělá, čímž jsou velmi flexibilní k zákazníkům a jejich použití není závislé na teplotě vzduchu. Jak sem již uvedla spousta z nich je již otevřených a či se jejich otevírací doba blíží. Kromě toho, že si můžete jít zabruslit, bývá na kluzištích i služba broušení bruslí nebo rovnou zapůjčení za poplatek a vratnou zálohu. Takže může přijít opravdu každý, ať sám, rodinou nebo partnerem nebo se pobavit s přáteli a něco udělat pro své tělo.
brusle na ledu
V Praze si můžete zabruslit třeba na střeše obchodního centra Galerie Harfa, v okolí ostatních obchodních domů nebo třeba pod Žižkovskou věží. V ostatních krajích si nejčastěji zabruslíte v zimních stadionech nebo na venkovních kluzištích. Výjimkou nebude bruslení uprostřed vánočních trhů a to nejen v Praze, ale třeba také v Českých Budějovicích. Konkrétní přehled míst, která jsou dostupná pro veřejnost, můžete najít na internetu a věřím, že i blízko vašeho bydliště se alespoň jedno z nich nachází a také, že se necháte nalákat na tento sport. Ať už si jdete jen tak zabruslit nebo třeba zahrát hokej s přáteli.

Podobné příspěvky