S keto dietou nebudete hladovět!

Chcete hubnout? Vyzkoušejte keto dietu! Najdete ji také pod názvem bílkovinová, proteinová, ketonová anebo nízkosacharidová, ale stále jde o jeden stejný princip.

Výzkumy bylo zjištěno, že když po určitý čas jíte určitá jídla, dojde samovolně ve vašem těle ke stavu ketózy, to znamená, že tělo začne samo štěpit tukovou tkáň. Vlivem štěpení vznikají tak zvané ketolátky. Ty jsou zdrojem energie, takže nemusíme mít obavy z toho, že snížením příjmu sacharidů by docházelo k nepřiměřené únavě. Při keto dietě sacharidy pouze snižujeme, neznamená to, že je zcela vylučujeme. Stejně tak na druhé straně dochází ke zvýšenému příjmu bílkovin, čili proteinů, a i díky jim tělo čerpá energii z tuků, nikoliv ze svalů. Takže, pokud se vrhneme na keto dietu, znamená to, že nám neubývá svalová hmota, což se u některých diet stává.

jak hubnout

S keto dietou nebudete hladovět! Vyberete si balíček, který vám vyhovuje. Nemusíte mít obavy, že si nebudete vědět rady s výběrem vhodného dietního balíčku. Bude postačovat, když na webové stránce zadáte vaše míry, výšku, váhu, kolik byste chtěli zhubnout kilogramů, jaké máte zaměstnání, jakou máte pohybovou aktivitu a kalkulačka BMI vám sama po zadání těchto údajů vypočte vaše BMI. A navrhne vhodný dietní balíček. Pokud byste i přesto váhali, pak máte možnost kontaktovat výživového poradce on-line anebo zatelefonovat, či využít mailové korespondence.

úspěšné hubnutí

Ujišťujeme vás, že komunikace v žádném případě nevázne. Na druhé straně jsou odborně proškolení profesionálové, kteří s empatií sobě vlastní s vámi komunikují velmi příjemně, otevřeně a srozumitelně. Jsou vám nápomocni radou i během hubnutí, můžete se na ně kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem, který se týká vašeho dietního programu. Jestliže užíváte léky, poraďte se nejdříve s vaším praktickým lékařem. Pokud užíváte doplňky stravy, nezapomeňte to prodiskutovat s on-line výživovým poradcem.

Podobné příspěvky