Zábava s logickým myšlením

Hledáte jedinečnou zábavu pro vás a vaši rodinu? Nebo místo, kde byste s kamarády dělali něco zajímavého? Navštivte únikovou hru v Kolíně. Je to jedinečná zábava, kdy můžete trávit společný čas. Budete muset zapojit logické myšlení a ukázat jak jste dobří v řešení hlavolamů a hledání tajných klíčů. Úniková hra trvá sedmdesát pět minut a mohou se jí účastnit dvou až pěti členné týmy. Hra je vhodná pro všechny. Pro rodiny s dětmi, kamarády, pracovní kolegy. úniková místnostÚniková hra vám poslouží i jako skvělí dárek. Můžete ho darovat k narozeninám, výročí, nebo ho využít jako zábavu na rozlučce se svobodou, či firemní akci. Hra se dá koupit jako voucher, který si můžete vyzvednout na naší pobočce, nebo si ho nechat zaslat. Zasílání po domluvě s kupujícím buď poštou nebo rychlejší variantou na e-mail. V e-mailové podobě vám stačí ho už jen vytisknout. Když si ho vyzvednete osobně, můžete si ho koupit v dřevěné bedýnce, která je sama hádankou. Rádi ji zašleme i poštou jen e-mailem to nejde. Když se obdarovaný dostane do bedýnky, určitě mu půjde i samotná hra.

Dvojitý agent

První hra, která zahájila náš provoz, je Dvojitý agent. Hra je určena jak pro dospělé, tak i pro děti. Hra se odehrává v konspiračním bytě tajného agenta George. Byt leží na rozcestí ulice Americká a Ruská. Vaším úkolem je najít ztraceného tajného agenta a zjistit, co se stalo z nejstřeženějšímy dokumenty s krycím jménem “ Hvězda”? Co to bylo za dokumenty a k čemu by vedlo, kdyby se dostali do špatných rukou. To vše vás čeká. Zvládnete to vyřešit včas, než vás dostane KGB?
řešení hlavolamů

Samara

Druhou hrou je Samara, která je převzata z filmu Kruh. Je doporučeno před samotnou hrou kouknout a film. Lepe se pak budete ve hře orientovat. Hra není doporučena dětem. Jsou v ní lekavé scény a děti by se mohli bát. Cílem hry je získat kazetu, která je příčinou úmrtí obyvatel města. Stihnete to dřív, než vás Samara taky dostane?
Neváhejte a navštivte Escape game Pardubice Enigma Escape.

Podobné příspěvky