Zkušenostmi druhých nepohrdejte

Každý podnikatel, ale i úředník, který má na starosti veřejné zakázky, ví, že zachovávat pravidla je velmi podstatné. Dát tudíž příležitost neznámým firmám, nebo řemeslníkům je mnohdy cenná výhra. A ještě zachováte ona pravidla.

Ale, jak se dostat k těm, které vůbec neznáte a nikdy jste o nich neslyšeli?
Je to velmi jednoduché. Server epoptávky je nejrychlejší komunikační způsob pro navázání spolupráce s novými, do dnešního dne pro Vás neznámými firmami.
Pravděpodobně se Vám nezdá to, že by se za takovou službu mělo platit, když si můžete sami někoho neznámého najít na internetu. Pro Vás by tedy bylo dobré, kdybyste navštívili portál epoptávka zkušenosti těch, kteří již úzce spolupracují.
Diskuze, propočty, konkrétní ukončené zakázky, názory a vlastní příběhy Vám rozšíří obzory, pokud stále patříte mezi nevěřící Tomáše, jak se mezi lidem říká.

Čerpejte ze zkušeností druhých

Neříkejte, že jste se občas jen tak mimoděk nezeptali na nějakém rautu, zda někdo z přítomných nemá zkušenosti s epoptávkou! Je dokonce možné, že se ptáte vždycky. A to je přesně to, co si můžete v klidu domova přečíst i z příslušných stránek.
Zjistěte si, kolik spokojených uživatelů na straně zadávajících a naopak zhotovitelů zakázek existuje. I to Vás přesvědčí o komplexnosti služby.
Co tedy očekáváte od své epoptávky?
· Zveřejnění, abyste zachovali rovnou příležitost a nemohli jste být napadeni, že diskriminujete ostatní firmy.
· Získání slušného počtu nabídek od potenciálních zhotovitelů.
· Nepříliš práce se sledováním své poptávky.
· Neplýtvat časem, který byste věnovali vyhledávání vhodných firem, abyste je oslovili.

Zaměřte se na to, jakou zkušenost mají v těchto bodech ostatní. Teprve potom se rozhodněte, zda takovou cestu zvolíte i Vy.
Možná budete mít problém s tím, jakého zhotovitele vybrat. Možná, že budete kvantitou nabídek překvapeni, jako mnozí jiní uživatelé.

Podobné příspěvky