Nádherná oáza zahrady

Pokud máte zahradu, je naprosto jasné, že uvažujete o koupi bazénu. Horkých dnů je v létě více než dost, často začnou teploty atakovat třicet stupňů už v květnu a každé svlažení je pak vítané. Zvlášť pokud jsou malé děti, je náročné pro každé koupání plánovat cestu do aquaparku nebo k rybníku, kde navíc člověk nemá přílišné soukromí a mnohdy je problém najít volné místo pro vlastní deku.

Naše firma vám může nabídnout skvělé plastové bazény, které jsou vhodné pro zapuštění do země. Vyrábí se z materiálů, které jsou mají UV filtr a jsou díky tomu odolné. Víme ovšem, že se jedná o poměrně finančně náročný projekt, protože nejde jen o koupi bazénu samotného, ale také o vyhloubení jámy a další úpravy terénu. I proto nabízíme tu nejlepší cenu na trhu, a to u všech variant.

Prostorný bazén

O přepravu se v případě koupě postaráme od A do Z, a to maximálně profesionálně. Kontrolujeme každý kus, který od nás odchází k zákazníkovi, a tedy ručíme za kvalitu. Pokud byste měli nějaké specifické požadavky a potřebovali atypický bazén do země, určitě se na nás obraťte, je totiž možné připravit výrobu na míru. Zapuštěné bazény Bazenygluc.cz jsou skvělé pro děti i dospělé, každý si v něm najde to své. A abyste se mohli koupat za každého počasí, můžete si u nás objednat také zastřešení, díky kterému bude bazén nejen chráněn od mechanických nečistot během doby, kdy není používán, ale také se díky tomu můžete koupat v dešti či při nižších teplotách.

Luxus na zahradě

Jestli stále váháte, jaký zvolit tvar, můžeme vám udělat menší přehled. nejčastěji se využívají obdélníkové, protože jsou prostorné a hezky vypadají, ovšem mezi oblíbené patří i ty s oblými rohy nebo oválné. Kruhové bazénu jsou zase skvělé i do menších prostor, protože lépe zapadnou do exteriéru. Vybírejte ale podle toho, jak zahrada vypadá, a kde budete mít svou oázu umístěnou. Pokud byste chtěli speciální efekt, určitě se vám bude líbit přelivový bazén, který je doslova luxusní.

Podobné příspěvky