Dobré nebo špatné?

Je to tady, dlouho očekáváná premiéra osmého dílu je za námi a internetem hýbe velké vzrušení. Režisér filmu vzal nečekaný spád, celý díl měl více než 2 hodiny a za celou dobu běžícího plátna režisér vytřískal snad veškeré své karty silného příběhu.
millenium falcon 

Je to celé špatně!

Přesně to křičí valná většina fanoušků po shlédnutí nového dílu. Všechno bylo špatně, je to plivnutí na odkaz a vůbec nikdo s tím nesouhlasí. Je to barbarský počin, a hlavně zločin nejvyššího řádu, který pošlapává tolik milované dětství, které strávili u staré i méně staré trilogie. Pravda, i tam byly rozpory. Vývoj postav, příběh, deus ex machina několikrát a hojně používaná, to vše dle těchto fanoušků poškodilo dobré jméno série. Kromě vydařených meme obrázků a spoustu nevyžádaného jekotu nenabídla tato strana barikády ani jeden pádný argument, což je velmi smutné.
 star wars lego

Je to celé docela dobře

Druzí fanoušci, kteří se našli v tomto novém díle, nesdílí nic než chválu a radost a mnozí si rádi film koupí a klidně na něj zajdou do kina ještě třikrát. Pro mnohé to bylo vítaným relaxem před stresem Vánoc a všehovšudy se jim film velmi líbil. A co se týče internetových „bojů“, brojí úplně stejnými zbraněmi, ironií a hádkami pod jednotlivými příspěvky.
 figurky na hraní

A co na to nestraník?

Není dobré se přiklánět, ba ani nezatahovat, do podobných internetových diskuzí. Akorát jsou z toho nervy. Podívejte se na to sami, pěkně si to přeberte ve vaší hlavě a rozhodněte se, jestli se vám to líbilo nebo ne. Hlavně se nenechte strhnout nějakou vlnou. Staré série taky žádný zlatý důl, kromě velké hysterie a nostalgie, nejsou a nikdy nebyly a nový díl se dobře drží, nevybočuje, ba naopak možná je i důstojným pokračováním dlouhé série, na kterou se určitě musí každý fanoušek sci-fi podívat. A vytvořte aspoň nějaké to meme, když už jste u toho! Aspoň bude sranda v zákoutích internetových diskuzí.