Dvoustěnné sklo – nový rozměr nápojů

Pití kávy nebo čaje se často podobá posvátnému obřadu. Milovníci těchto teplých nápojů dbají důkladně na výběr kávy či čaje a jejich kvalitu, na správnou přípravu a následně si jejich vypití chtějí náležitě užít.

Pokud si i vy rádi dáte dobrou kávu či jiný oblíbený teplý nebo studený nápoj, jistě potvrdíte, že velmi záleží na jeho servírování a tedy na hrníčku, šálku nebo sklenici, ze které jej pijete. Máte-li navíc rádi moderní design a sklo, pak určitě stojí za zkoušku pořídit šálky a sklenice z dvoustěnného skla.

dobré kapučíno
Na co se hodí?

Termo sklenice, šálky, hrníčky jsou vhodné pro všechny typy nápojů. Na trhu jich lze sehnat již celkem slušné množství. Připravíte si do nich jak klasické espresso, kapučíno, latte, tak také další druhy jak teplé, tak studené kávy, čaje, v zimě zahřeje hrnek svařeného vína nebo grog. Do sklenic lze připravit i jakýkoliv osvěžující letní nápoj nebo míchaný drink. Stačí pak pouze kostka ledu a budete se divit, jak dlouho v něm zůstane.
káva s pěnou
Dvoustěnné sklo totiž zajišťuje dlouhodobou stálost teploty vašeho nápoje. Horký nápoj vám jen tak nevychladne a ledový drink v parném létě zase nezteplá. Komfort dvoustěnné sklo přináší také při pití tohoto nápoje, jelikož vás hrníček nepálí, naopak při pití ledového nápoje nestudí ani se sklenice zvenku nerosí, což je často velmi obtěžující.


Kde se dají sklenice koupit?

Tohle velmi hezké, praktické a příjemné skleněné nádobí je vyráběno ručně. Můžete sehnat hrníčky na všechny typy káv, nebo čaje a jiných teplých nápojů. Sklenice na drinky, velké i malé nápoje. V různých provedeních a designech, které jistě uspokojí vaše představy a požadavky.
K dostání jsou ve specializovaných obchodech, ale zejména v internetových prodejnách.
studený nápoj s limetkou
Pokud jste nyní zvědaví, zda se v nabídce nachází i hrneček nebo sklenice dle vašich představ, nezbývá, než to zjistit a případně po zakoupení osobně vyzkoušet, zda bude oblíbený nápoj tímto ještě lepší.