Obaly pro Galaxy A20e jako řešení ochrany vašeho mobilu.

Dnes je doba, ve které bez mobilu, jako by člověk ani nebyl. Mobil poskytuje spojení se světem, dodává nejnovější zprávy a hlavně zprostředkovává komunikaci mezi našimi přáteli, rodinou. Už to zdaleka není jen telefon, využíváme spousty aplikací, dorozumíváme se naprosto jiným způsobem, než tomu bylo před pár lety. Posíláme si fotografie, také jich v našich mobilních zařízeních skladujeme stovky a tisíce, mobil si zabezpečujeme nejen hesly, ale už i otisky prstů a dalšími způsoby, o kterých by se předchozím generacím ani nesnilo, ale staráme se o něj opravdu tak, jak si zaslouží?

ochranné sklo

Je to přeci jen křehká a zranitelná věc. Poměrně drahá a nesmírně inteligentní, která je nám oporou, ale i zábavou a společníkem v nejedné chvíli a pochopitelně se kompletně postará o náš kontakt s okolím. Kolikrát nám, ale kouká tento náš společník, jen tak z kapsy kalhot, povaluje se v kabelce plné zbytečností, navíc zbytečností pro našeho vděčného společníka nebezpečných, ostrých, nezřídka se válí v batůžcích, nákupních taškách a sportovních kabelách, zcela vydán svému osudu a bez jakékoliv ochrany.

Pouzdro

Ostré předměty třením poškozují display, mobil je vydán v nemilost. A navíc čas od času nám prostě vypadne, nebo vyskočí na zem. Pokud se zrovna povalujeme v posteli a vytřeseme ho ze zadní kapsy kalhot, nic se neděje, pokud nám tedy vypadne v jiném prostředí, je to už na pováženou, jestli svůj úraz vůbec přežije. A když se trošku zamyslíme, zjistíme, že bychom tomuhle našemu příteli, který je vlastně naší spojnicí s okolním světem, měli zajistit co nejlepší podmínky přežití. Prostě ho ochránit, aby nám vydržel, aby nám sloužil. Opatřit ho folií a vložit do pouzdra je to nejmenší, co pro něho můžeme udělat. Takže pokud máte Galaxy A20e koukněte sem a rovnou objednejte si obal pro Galaxy A20e Modnimobil. Zařiďte pohodlí svému mobilu.

Podobné příspěvky