U rodinného stolu se obyvatelé domácnosti schází již odpradávna. Stůl je srdcem domova, a vy byste se u něj měli cítit pohodlně a jistě zároveň. Dbáte na tradice a okouzluje vás selský způsob života? Selské židle Svetpokladu, ale i křesla, lavice promění vaši kuchyň nebo jídelnu ve starosvětskou světnici, ve které na vás dýchne kouzlo starých časů. Nemusíte vlastnit statek ani milovat buchty pečené v peci. Tyto originální kousky snadno najdou místo i ve vaší novostavbě nebo panelákovém bytě, ale připomenou vám dávno zapomenuté vesnické soužití a splynutí s přírodou.

A to nejen díky jejich vzhledu. Ruční výroba čistě české firmy zaručuje, že nábytek je stálý a bytelný, vydrží i sebedelší sousedskou návštěvu a bude kolovat vaší rodinou po generace. Židle z masivního dřeva v neobvyklém, a přesto tak dobře známém stylu je tím pravým odkazem vašim potomkům. Nejen židle, ale i lavice, které se k masivním stolům hodí ještě lépe, svým vzhledem i chytrým úložným prostorem pod dřevěnou deskou.

Selská lavice

Všechny kusy nábytku jsou originály, mohou být replikami nebo restaurované originály, a není ani problém vytvořit nábytek na míru. Pokud si nejste jisti, zda je pro vaši kuchyň selský vzhled to pravé, není problém se domluvit na vyzkoušení nábytku – když se vám nebude líbit, bude opět odvezen do naší dílny. Opravdu si ale myslíte, že byste těmto originálním kouskům odolali? Jejich vzhled sám říká „útulno“ a „domov“. Není to právě to, co hledáte?

Selská židle

Zastavte se tedy na chvíli, zvolněte tempo, které v dnešní době tak rychle narůstá, a projděte si e-shop Světa pokladů. Představte si, jak by tento nábytek změnil váš byt, vaše vnímání prostoru a času a zda by vám nepřinesl trochu klidu do uspěchaného světa, trochu přírody a „starých dobrých časů“. Uvařte silnou kávu, napečte buchty, zapalte dýmku a uvidíte, že do dokreslení atmosféry bude scházet už jen správný nábytek.

Podobné příspěvky