Útulný penzion

Dovolená v České republice? Proč ne. Chtěli byste poznávat historické krásy českého kraje, ale zároveň také nějakou tu přírodu? Pak vyrazte do karlovarského kraje, který vám toho nabídne spousty, a vy tak budete moci vaši dovolenou zde strávit přesně podle vašich představ. A kde v této oblasti naleznout příjemné ubytování za přijatelnou cenu? Příjemný pobyt během vaší dovolené vám zajistí penzion Ulrika v Lokti .

kufr

Romantika ve dvou nebo rodinná dovolená?
Toužíte po romantickém pobytu ve dvou nebo hledáte ubytování po dobu vaší rodinné dovolené? To není vůbec žádný problém, u nás můžete strávit příjemné chvilky ve dvou společně s vaším protějškem a užít si tak romantický pobyt nebo můžete vyrazit společně s dětmi a užít si tak rodinnou dovolenou v Čechách.

VYBAVENÍ PENZIONU
V našem útulném penzionu, ve kterém se vám určitě zalíbí, naleznete všechno potřebné pro váš příjemný pobyt. Každý z dvoulůžkových pokojů má svoji vlastní koupelnu se sprchou a wc. Navíc pro vaše ještě větší pohodlí naleznete na každém pokoji minibar. Samozřejmostí je také wifi připojení dostupné v celém penzionu. V penzionu můžete také využít společenskou místnost. Pokud jste přijeli za cyklistikou, tak určitě oceníte také úschovnu kol. K možnosti občerstvení můžete využít místní pizzerii.

Pokud chcete strávit prodloužený víkend nebo dovolenou v karlovarském kraji, pak penzion Ulrika určitě nesmíte minout, neboť vám poskytne potřebné zázemí během vašeho pobytu v této lokalitě.

snídaně

Vydejte se za poznáním krás a zajímavých karlovarského kraje, který toho má hodně co nabídnout a ubytujte se v našem sympatickém penzionu v samém srdci historického centra v Lokti. Historické památky i další atraktivní výletní cíle budete mít přímo na dosah ruky a váš pobyt zde si tak budete moci příjemně užít.

Podobné příspěvky