Jednoduchý design, elegantní vzhled

Starší byt v nehezké sídlištní výstavbě. Zvenčí už bytové družstvo provedlo celou řadu příjemných a příznivých změn, uvnitř jsou ale mnohé byty zařízeny tak, jako v době prvního nastěhování hrdých majitelů. Mezi nimi i ten váš. Zkuste se na byt podívat novýma očima. Určitě uvidíte, že vám už dávno nevyhovuje. Malá koupelna, kde kvůli objemné pračce nemohou stát dva lidé, úzká kuchyně s malou pracovní deskou. Vstup do pokojů přes kuchyň a chybí jídelní kout, kde by se scházela celá rodina.

lustr se svíčkami

Pusťte se do modernizace

Také by se vám líbilo, kdybyste měli propojenou kuchyni s obývacím pokojem? Hezké ústřední místo, kde by se mohla scházet celá rodina? Jen do toho! Nemusíte se bát náročnosti stavebních prací, změna se dá provést i v bytě panelákové výstavby. Zkušená stavební firma vám provede základní úpravy a na vás už bude jen na příjemnější část. Vše si vkusně zařídit. Moderní interiér by měl působit co nejvíce vzdušně, vyhněte se velkému množství nábytku. Místo objemné obývací stěny pořiďte jen menší stolek. Místo otevřených polic plných skleněného sortimentu volte jednoduché skříňky v provedení od podlahy ke stropu. Najděte místo v bytě, kde si necháte zhotovit velké vestavné skříně a všechny nezbytnosti přeskládejte. Pokuste se co nejvíce věcí vyhodit nebo alespoň prodat prostřednictvím nejrůznějších bazarů.
prst na žárovce

Určitě už je za vámi i výměna elektroinstalace, máte nově vymalováno a položená je praktická podlahová krytina. Teď zbývá si jen vybrat doplňky a poslední důležité zařizovací předměty. Pečlivě si prohlédněte nabídku https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/, jejich vypínače a zásuvky mají neotřelý design, který perfektně ladí s moderním pojetím interiéru. Vypínače a zásuvky umisťujete do každé místnosti, proto si dejte s výběrem na čas. Prohlédli jste si i barevné modely?

3.5/5 - (4 votes)